AANBEVOLEN WANDELINGEN van de MAAND

 

 

Za. 1/9: De Noorderkempen Hoogstraten:

               Grote Wandel2daagse in het land van Mark & Merkske

               Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, Merksplas

               7.00 tot 15.00 uur  -  6-12-20-30-42 km

 

Zo. 2/9: WSV Schelle: 41ste Wandeling door de Rupelstreek

               Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg, Schelle

               6.00 tot 15.00 uur  –  4-7-12-17-21-28-35-43 km 

      De Noorderkempen Hoogstraten:

               Grote Wandel2daagse in het land van Mark & Merkske

               Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, Merksplas

               7.00 tot 15.00 uur  -  6-12-20-30-42 km

 

Ma. 3/9: Wandelclub De Sint-Jansstappers: 25ste Wandel-4-daagse

               Café Hoek City, Moerkantsebaan 268, Essen

               8.00 tot 19.00 uur  -  6-12-18 km

 

Di. 4/9: Wandel Mee Ruisbroek: 11de Weekdagtocht

               Café De Jong Beloften, Sint-Katharinastraat 151, Ruisbroek

               9.00 tot 15.00 uur  -  4-6-8-10-12-14-18 km

 

Do. 6/9: Wandelclub De Sint-Jansstappers: 25ste Wandel-4-daagse

               Gildenlokaal, Stationsstraat 61, Essen

               8.00 tot 19.00 uur  -  6-12-18 km

 

Za. 8/9: De Vaartlandstappers: Balsemientocht

               Surferschalet, Grote Berge 59, Willebroek

               8.00 tot 15.00 uur  -  7-14-21 km

 

Za. 8/9 en Merksemse Wandelclub De Stroboeren:

Zo. 9/9: Tweedaagse Maria Ter Heide – Walk 2 Gether-tocht

               Parochiezaal d’Oude Kerk, Lage Kaart 644, Brasschaat

               7.30 tot 15.00 uur  -  5-7-10-16-20-31-42 km

 

 

Zo. 9/9: WSV Beekakkers Beerse: 42ste Rondom Beerse

               Parochiezaal Vlimmeren, Hoogstraat, Vlimmeren

               7.00 tot 15.00 uur  -  5-7-13-17-20-25-30-35-42 km

     KWB Schriek: Bosuilentocht

               Parochiecentrum, Leo Kempenaersstraat 16, Schriek

               7.00 tot 15.00 uur  -  5-9-12-16-20-25-35-50 km 

 

 

 

Di.11/9: WSV Mol: Schilderspad

               Parochiezaal Achterbos, Achterbos 76, Mol

               8.00 tot 15.00 uur  -  4-7-9-10 km

 Do. 13/9: Wandelclub De Sint-Jansstappers: 25ste Wandel-4-daagse

               Zaal Flor, Sint-Jansstraat 84, Essen

               8.00 tot 19.00 uur  –  6-12-18 km

           WSC De Blauwvoet: Septemberwandeling

              TC Den Tennis, Ilse Velden 31, Oevel

              7.00 tot 15.00 uur  -  4-6-10 km

 

Za. 15/9: Marching Team 11de Bataljon Genie: 13de Mars van de Genie

              Kazerne Luitenant Victor Thoumsin, Kruibeeksesteenweg 159, Burcht

              8.00 tot 15.00 uur  -  7-14-21-28 km

 

Zo. 16/9: WZV De Natuurvrienden Zoersel: ‘s Heerentocht

              Parochiecentrum Sint-Matinus, Sint-Jozeflei 27, Westmalle

              7.00 tot 15.00 uur   6-11-17-20-30 km

 

Di. 18/9: De Pompoenstappers: Witte Bergenwandeling

              OC Lichtaart, Schoolstraat, Lichtaart

              7.00 tot 15.00 uur  -  4-6-12-16-20-30 km

 

Do. 20/9: Herentalse WV: Rondom Poederlee

              Zaal De Kouter, Heggelaan, Poederlee

              8.00 tot 15.00 uur  -  5-7-10-12-15-17-22 km

 

Za. 22/9: St.- Michielstappers Brecht: Bosuilentocht

              Basisschool De Brug, Brugstraat 83, Sint-Job-in-‘t-Goor

              7.30 tot 15.00 uur  -  4-7-11-14-18-22 km

 

Zo. 23/9: WSV Dauwstappers: Najaarstocht

              Basisschool De Wilg, Eikhof 20, Lint

              7.30 tot 15.00 uur  –  5-10-15-20-25-30 km 

     WC De Bavostappers: 21ste Scherpgemetentocht

              PZ Meerhout-Zittaart, Lindestraat 22, Meerhout

              7.00 tot 15.00 uur  -  4-7-12-15-19-25-33-43 km

 

Do. 27/9: De Noorderkempen Hoogstraten: 17de Spilzakkentocht

             Lok. Handbooggilde De Nieuwe Olijftak, Slommerhof 16, Hoogstraten

             7.00 tot 15.00 uur  -  7-15-20 km

 

Zo. 30/9: WK Noordergouw Brasschaat: 25ste Parkentocht

              Zaal D’Ouwe Kerk, Lage Kaart 644, Brasschaat

              8.00 tot 15.00 uur  -  5-10-13-15-20-25-28 km 

     WSV IVAS Itegem: 10de Bamiswandeltocht

             Parochiezaal O.L. Vrouw, Bouwelsesteenweg 197, Nijlen

 

             7.00 tot 15.00 uur    5-10-15-20-25-30 km 

 

 AANBEVOLEN WANDELINGEN tot 1ste WE van VOLGENDE MAAND

 

 

 

Do. 4/10: De Harmoniestappers: De Ouden Bleken in Oktober

              Lokaal van de Gidsen, Zelm 48, Mol

              8.00 tot 15.00 uur  –  4-7-12-20 km 

     WSV De Natuurvrienden Zoersel: Psyloswandeling

              Zaal Waterweg, Andreas, Vesaliuslaan 39, Zoersel

              8.00 tot 15.00 uur  –  3-6-11-17-20 km

 

Za. 6/10: WC Zandstappers: Krawatentocht

              Parochiecentrum Sint Pieter, Kerkplein 3, Lille

              7.00 tot 15.00 uur  –  4-6-10-15-20-25-30 km 

     Wandelclub Kwik Bornem: Herfsttocht

              Gemeenschapshuis Hingene, Edmond Vleminckxstraat 73, Bornem

              7.00 tot 15.00 uur  -  4-6-8-10-12-14-18 km

 

Zo. 7/10: WSV Club 76 Merksem, 42ste Internationale Wandeltocht

              Parochiecentrum Sint-Martinus, Sint-Jozeflei, Westmalle

              8.00 tot 15.00 uur  -  5-10-15-20-30-42 km 

     De Lustige Stappers: 16de Wandeling tussen Demer en Nete

              Parochiezaal, Stationsstraat, Ramsel

              7.00 tot 15.00 uur  -  6-8-13-18-22-30 km 

     Opsinjoorke Mechelen: Maneblusserswand. in en rondom Mechelen

              Thomas More Campus Mechelen, Zandpoortvest 60, Mechelen

              7.00 tot 15.00 uur  -  6-11-16-21-26-31 km