AANBEVOLEN WANDELINGEN van de MAAND

 

 

Za. 27/7: Wandelclub Kadee Bornem: 9de Binnenschippertochten

               Gemeenschapshuis Wintam, Paardenweg, Bornem

               7.00 tot 15.00 uur  –  6-12-18-24-30 km

 

          WSV Natuurvrienden Zoersel: Midzomertocht

               Koetshuis, Kasteeldreef 55, Halle (Kempen)

               6.30 tot 15.00 uur  -  6-11-17-20-25-50 km

 

Zo. 28/7: Wandelclub KVG Stappers Hoogstraten:

                25ste Gelmelwandeling

               Parochiezaal, Poeleinde 4, Wortel

               6.00 tot 15.00 uur  -  5-8-12-17-22-30-42 km

 

          WSV Mol: Zomertocht

               Hof van ’t Rauw, Kiezelweg 181, Mol

               7.00 tot 15.00 uur  –  4-6-10-13-20-24 km

 

          WSV Dauwstappers: Zes Fortentocht

               Fort 5 – Hangar 27, Parklaan 161, Edegem

               7.30 tot 15.00 uur  –  4-5-10-12-15-18-20-25-32 km

 

          Wandelclub De Slak: 31ste Zennetochten

               Zaal Ter Coose, Kouter 1A, Leest

               7.00 tot 15.00 uur  –  6-8-12-14-20-30 km

 

Vr. 2/8: WSV Ibis Puurs: Bloemkooltocht – 40 jaar Ibis Puurs

               CC Binder, Forum 9, Puurs-Sint-Amands

               8.00 tot 15.00 uur  –  4-7-10-16-21 km

 

Za. 3/8: Vosbergstappers: Vosbergtocht

               Feesttent Vosbergfeesten, Hoge Vosbergstraat, Rumst

               6.00 tot 15.00 uur  –  5-10-12-15-18-24-30-42-50 km

 

         WSV Ibis Puurs: Hoevetocht – 40 jaar Ibis Puurs

               CC De Binder, Forum 9, Puurs-Sint-Amands

               7.00 tot 15.00 uur  –  4-7-10-16-21-30-42 km

 

Zo. 4/8: Kon. Harmonie St. Amelberga Zandhoven:

              42 ste Kastelentocht

               Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, Zandhoven

               8.00 tot 15.00 uur  -  5-10-14-22-25-34 km

 

          WSV Ibis Puurs: Langs het oog van Puurstocht –

          40 jaar Ibis Puurs

               CC De Binder, Forum 9, Puurs-Sint-Amands

               7.00 tot 15.00 uur  -  4-7-10-16-21-30 42 km  

 

Za. 10/8: Herentalse WV: Herseltse Heuvels

               Feesttent De Vesten, Vest 3, Herselt

               8.00 tot 15.00 uur  -  5-7-10-15-20-25 km

 

Zo. 11/8: De Pompoenstappers: Kabouterbergwandeling

               MPI de 3master, Pater Damiaanstraat 10 , Kasterlee

 

              6.00 tot 15.00 uur  -  4-6-10-15-20-25-35-40 km 

 

Zo. 18/8: Wandelclub Zandstappers 

Antwerpen Wandelt – Hartje der Kempenwandeling 

              Parochiecentrum Zandfluiter, Tulpenlaan 1, Wechelderzandde

              6.30 tot 15.00 uur – 4-7-11-14-20-25-32 km 

 

Sinjorenstapper:    Vergeet uw gratis inschrijfbon niet!

 

Di. 20/8: WSV Mol: Grensparkwandeling

              Kantine KSK Branddonk, Groenedijk 15, Retie

              8.00 tot 15.00 uur  -  4-6-8-12-14-20 km

 

Za. 24/8: Fort Acht Stappers: 17de Nello en Patraschetocht

              Clubhuis FAST – Fort 8, Fronthoofdweg, Hoboken

              8.00 tot 15.00 uur  -  5-10 km

 

         Sporton: Walenmanwandeling

              Buurthuis, Zandstraat 13, Laakdal

              7.00 tot 15.00 uur  -  5-7-8-1013 km

 

Zo. 25/8: De Kleitrappers: Zimmertocht

               Parochiezaal O.L.V., Mechelsesteenweg 233/2, Lier

               7.00 tot 15.00 uur  -  4-8-12-15-22-28 km

 

Za. 31/8: De Markstappers:

 & Zo. 1/9: Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

              Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, Merksplas

 

              7.00 tot 15.00  -  6-12-20-30-42 km

 

AANBEVOLEN WANDELINGEN tot 1ste WE van VOLGENDE MAAND

 

 

Zo. 1/9: WSV Schelle: 42ste Wandeling door de Rupelstreek

               Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg, Schelle

               6.00 tot 15.00 uur  –  4-7-12-17-21-28-35-43 km

 

Ma. 2/9: Wandelclub De Sint Jansstappers: 26ste Wandel 4 daagse

               Café Hoek City, Moerkantsebaan 268, Essen

               8.00 tot 19.00 uur  –  6-12-18 km

 

Di. 3/9: Wandel mee Ruisbroek: 12de Weekdagtocht

               Café De Jonge Beloften, Sint Katharinastraat 151, Ruisbroek

               9.00 tot 15.00 uur  –  4-6-8-10-12-14-18 km

 

Do. 5/9: Wandelclub De Sint Jansstappers: 26ste Wandel 4 daagse

               Gildenlokaal, Stationsstraat 61, Essen

               8.00 tot 19.00 uur  -  6-12-18 km

 

Vr. 6/9: Wandelclub Kadee Bornem: 2de Commandant Rasquintochten

               Fort van Bornem, Barelstraat 228, Bornem

              7.00 tot 15.00 uur  -  6-11-16-21 km

 

Zo. 8/9: WSV Beekakkers Beerse: 43ste Rondom Beerse

              Parochiezaal Vlimmeren, Hoogstraat, Vlimmeren

              7.00 tot 15.00 uur  -  6-8-13-17-20-25-30-65-42 km

 

KWB Schriek: Bosuilentocht

              Parochiecentrum, Leo Kempenaersstraat 16, Schriek

 

              7.00 tot 15.00 uur  -  5-9-12-16-20-25-35-50 km